<تمریناتی برای تقویت عضلات جلوبازو در رزمی کاران>

 
اخبار وبسایت
website news
پیام مدیر
admin message
اخرین فیلم ها
Latest videos
آخرین مطالب
Last Posts
برچسب های مطالب
Post Tags
آمار وبلاگ
StatTat
دوستان
Friends
نظرسنجی
Poll
وقتی که همه خوابند
وبلاگ شخصی علیرضا مدیریت سایت تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
خبرنامه پیامکی
پرسش و پاسخ
نظرات
تمریناتی برای تقویت عضلات جلوبازو در رزمی کاران

<تمریناتی برای تقویت عضلات جلوبازو در رزمی کاران>

تاریخ ارسال : یکشنبه 13 بهمن 1392 - 12:53 ب.ظ  ,  نویسنده : در خبرنامه عضو شوید!

تقویت جلوبازو

عضلات جلوبازو که ساختمان بسیار پیچیده ای دارند شامل 10 عضله ی مختلف هستند که به شما در کارهای مختلف شامل بلندکردن اجسام و امور ورزشی کمک شایانی میکنند و اگر عضلات این قسمت از بدن نیرومند باشند مطمئنا میتوانید عملکرد بهتری هنگام تمرینات داشته باشید.

به دلیل این ساختمان پیچیده تقویت این قسمت هم مسلما کار آسانی نیست.فقط با تمرینات زیاد میتوان عضلات مختلف این قسمت را محکم و نیرومند ساخت.در ادامه ی این پست "آموزشگاه"تمریناتی را برای شما آماده کرده که همگی همراه با تصویر ارائه شده.با استفاده از این حرکات عضلاتی قوی و استوار پرورش دهید و عملکرد و قدرت خود را در رشته ی رزمی مورد علاقه ی خود بهبود ببخشید.

تمرینات را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید

Reverse Curl

وزنه را همانطور که در تصویر مشاهده میکنید تا گردن به سمت بالا آورده و چند ثانیه در همان حالت نگه دارید.مطمئن شوید که آرنج کاملا خم شده و درد رو توی عضلات جلوبازو حس میکنید.

در قسمت بعد وزنه را به آرامی پایین بیاورید .فقط به این نکته توجه کنید که آرنج نباید به طور کامل و 100 درصد باز شود.آرنج خود را در زاویه این بین 150 تا 160 درجه نگه دارید.سپس با چندثانیه مکث دوباره عمل را تکرار کنید.کل تمرین را سه بار جداگانه و هربار ده تا وزنه بزنید.

BBWristCurl

بر روی صندلی بنشینید و مانند تصویر وزنه را روی دستان خود قرار دهید.حالا وزنه را بدون اینکه دست ها از روی زانوها تکان بخورند بالا بیاورید.(فقط از مچ دست کمک بگیرید).مطمئن شوید که عضلات جلوبازو سفت و محکم شده اند.پس از چندثانیه وزنه را پایین آورده.در این حرکت از مچ دست هم استفاده میشود که موجب تقویت آن هست.مانند تمرین قبل در سه ست و هرست 10 حرکت انجام دهید.

BBReverseWristCurl

این حرکت برعکس حرکت دومی است زیرا قسمت درونی ساعد روی پاها قرار میگیرد.مانند تمرین قبل فقط از مچ ها کمک بگیرید و در سه ست و هربار ده مرتبه وزنه بزنید.
<[cb:post_tag_name]>

موضوع :  بدنسازی |بازدید|:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic