تبلیغات
آموزشگاه تخصصی دفاع شخصی و سلاح

<در جواب یکی از منتقدان سایت>

 
اخبار وبسایت
website news
پیام مدیر
admin message
اخرین فیلم ها
Latest videos
آخرین مطالب
Last Posts
برچسب های مطالب
Post Tags
آمار وبلاگ
StatTat
دوستان
Friends
نظرسنجی
Poll
وقتی که همه خوابند
وبلاگ شخصی علیرضا مدیریت سایت تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
خبرنامه پیامکی
پرسش و پاسخ
نظرات
در جواب یکی از منتقدان سایت

<در جواب یکی از منتقدان سایت>

تاریخ ارسال : سه شنبه 10 آبان 1390 - 10:53 ق.ظ  ,  نویسنده : در خبرنامه عضو شوید!

حتما مطالعه فرمایید                                                                                                          حتما مطالعه فرمایید

دیروز یکی از دوستان نامه ای برای ماارسال کرده بودند که به نظر خودشان یک انتقاد بود.ولی در متن ارسالی کلمات و جمله هایی توهین آمیز قرار داشت.متن ایشان زیاد شبیه به یک انتقاد سالم و سازنده نبود و کاملا از روی احساسات تصمیم گرفته بودند.

ایشان که هیچ نام و نشانی از خود مطرح نکرده بود انتقاداتی به نویسندگان و محتوای سایت مطرح کرده اند که البته به دلیل مطالب توهین آمیز آن از درج آن در سایت معذوریم.

به طور خلاصه به نکاتی که ایشان مطرح کرده اند اشاره کرده و پاسخ هر یک را خواهم داد.

1-ایشان در متن ارسالی خود چنین مطرح کرده اند که اگر نویسندگان این سایت مربیانی با تجربه و رده بالا بودند بهتر میتوانستند این سایت را اداره کرده و به سوالات کاربران پاسخ دهند.
در ادامه فرموده اند که مطالب سایت شما قدیمی و غیر علمی و در کل بی فایده است.و در گوشه گوشه سایت شما تبلیغات فراوان یافت میشود.مدیران و نویسندگان این سایت فقط برای تبلیغ کار خود و سبک خودشان دست به ایجاد این وبگاه کرده و فقط سایت شما جنبه تبلیغاتی داشته و محتوای خوبی را دارا نمیباشد.

اولا در جواب این دوستمان باید عرض کنم که این وب در حدود 6 ماه است که تاسیس شده و تلاش و زحمت بسیاری برای آن کشیده شده و وقت بسیاری صرف جمع اوری مطالب آن شده است.از ابتدا دارای کمی ها و کاستی هایی بوده است که به حمدالله تا حدودی سعی شده است که این کاستی ها جبران شود.ولی هنوز هم ایراداتی مشاهده میشود که به امید خدا در آینده برطرف خواهد شد.

بنده و دیگر نویسندگان این سایت قدرت و توانایی مالی بالایی نداریم که بخواهیم از چند مربی مجرب و رزمیکار در نوشتن محتوایی سایت خود بهره ببریم.ولی تمام سعی خود را میکنیم که بهترین مطالب را در سایت درج کنیم.تا به حال هم هرگونه سوالی که از نویسندگان در مورد مطالب پزشکی ورزشی و مطالب دیگر توسط کاربران مطرح شده پاسخ داده شده است.

دوما فکر نمیکنم که این سایت زیاد هم از محتوای تبلیغاتی استفاده کرده باشد.در گوشه و کنار آن بنرهای تبلیغاتی مشاهده میشود که به طور معمول در هرگونه سایت و وبلاگ اینترنتی میتوان یافت.چه بسا سایت هایی وجود دارند که تبلیغات سراسر وبسایتشان را فرا گرفته است و به سختی میتوان مطالب اصلی را از تبلیغات آن جدا کرد.

اگر منظور دوست عزیزمان تبلغات پایینی سایت است که به تبلیغ باشگاه های رزمی پرداخته است باید عرض کنم که این تبلیغات کاملا رایگان است و فقط در جهت رفاه کاربران قرار داده شده است تا افرادی که مایل به شرکت در کلاس های رزمی هستند بتوانند به راحتی گزینه مورد علاقه خود را در شهر و استان خود انتخاب کرده و مشغول به کار شود.

در پایان عرض میکنم در این مدتی که از فعالیت سایت ما میگذرد کاملا سعی شده است که از مطالب مفید استفاده گردد و تلاش زیادی در جهت راضی نگه داشتن دوستانی که از سایت ما بازدید میکنند صرف شده است.کاستی هایی هم وجود داشته که  از همینجا از همه عذر خواهی کرده و از آنها خواهش میکنم که بازهم مارا در این راه همراهی کرده و به ما در بهتر شدن محتوای سایت یاری رسانند.و از شما میخواهم اگر انتقاد یا پیشنهایدی هم مطرح میکنید لطفا نام و ایمیل خود را وارد کرده تا ما بتوانیم ارتباطی نزدیک تر و دوستانه تر با شما برقرار کنیم.

با تشکر علیرضا


برچسب ها :

<[cb:post_tag_name]>

موضوع :  |بازدید|: