تبلیغات
آموزشگاه تخصصی دفاع شخصی و سلاح

<مطالبی پیرامون تفكرات كونگ فو توآ>

 
اخبار وبسایت
website news
پیام مدیر
admin message
اخرین فیلم ها
Latest videos
آخرین مطالب
Last Posts
برچسب های مطالب
Post Tags
آمار وبلاگ
StatTat
دوستان
Friends
نظرسنجی
Poll
وقتی که همه خوابند
وبلاگ شخصی علیرضا مدیریت سایت تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
تبلیغات
برای دیدن تعرفه کلیک کنید
خبرنامه پیامکی
پرسش و پاسخ
نظرات
مطالبی پیرامون تفكرات كونگ فو توآ

<مطالبی پیرامون تفكرات كونگ فو توآ>

تاریخ ارسال : دوشنبه 2 آبان 1390 - 03:58 ب.ظ  ,  نویسنده : در خبرنامه عضو شوید!

مطالبی پیرامون تفكرات كونگ فو توآ

كونگ فو توآ راز دوستی است در مكتب كونگ فو توآ به زبان زاهد پیر . معنای این واژه وحدت انسان هاست . بیقراری ، اضطراب ، ترس ، وحشت ، احساس پوچی ، افسردگی و هزاران نو عواطف بیمارگونه آورده قرن است . دین ما آزرده جدائیست . این راز مبارزه كونگ فو توآ از كانگ درای دروازه دانایی به دین ما اجرا می شود . آنجا كه نتوانیم سربلند و پر شكوه زندگی كنیم زندگی را بدرود می گوییم زیرا فخر و اقبال رایگان نیست . نبرد راهبر نمایانگر شكافتن مرزهاست و این نبرد راز بزرگ پیروان كونگ فو توآست . كونگ فو توآ یك چالش بزرگ برای كسانی است كه در پی ورزشهای رزمی هستند یا پی خودشناسی می گردند . كونگ فو توآ در بر گیرنده نرمش ها ، حركات بدنساز ، تكنیك های دست و پا ، حركات موجی ، تمرینات تنفسی ، یوگا ، نفوذ بر اجسام سخت ،‌دفاع شخصی ، مبارزات سنتی آزاد و نیمه آزاد ، تمرین های انفرادی و گروهی و نیروی درون می باشد . كونگ فو توآ مانند تمامی هنرهای رزمی اصیل است و شبیه هیچكدام نیست . مانند تمامی هنرهای رزمی اصیل هدفی ورای نیروی بدنی دارد و شبیه هیچكدام نیست ، چون حالتی خاص را در چنته دارد كه در واژه ها نمی گنجد و فقط از آن همراهان است .

ادامه در ادامه مطلب

 مطالبی از یارومه میرزایی

كونگ فو توآ اسرار انسانیت در معابد كونگ فو توآ راهبر می كوشد تا اندیشه را با بیان روح در شاگرد روان كند . جستجوی مادر كونگ فو راهنمایی انسان هاست ، نشان دادن عدالت است . شناساندن گناه و دروغ به بشر حیران زده است و بالاخره كونگ فو توآ فریاد عقل است . عقل است كه عبور مرز دانایی ها و توانایی هاست . در آماج كونگ فو قدرت آشتی است و انسانهای قدرتمند تجاوزگر نیستند . هر تجاوزی است و هر بیداد گریست در روح ضعیف انسانیست .

آیا انسان را می توان شناخت ؟ فرزندان ما به كجا می روند ؟ آفریننده در پی چیست ؟ آیا می توان از تاخیر كنندگان جلو افتاد ؟ به هوش باشید من قاصد صاعقه ام . جهان پر آشوب امروز با نوجوانان و جوانان شكاك به كجا ره خواهد برد ؟ خود قانون نسل خویش باش . چطور می توان به مردم اراده نوین تعلیم داد ؟

<[cb:post_tag_name]>

موضوع :  |بازدید|: